Dodany: 2012-06-15 11:40:05

 

Czym są Izby AdwokackieWszystkie zawody mają potrzebę jednoczenia się ich członków w zasadzie to ich środowisko ma taką potrzebę , prawo wprowadza regulacje na temat tej kwestii. Co ona oznacza wiedzą to wszyscy jej członkowie do których należą adwokaci tacy jak adwokat olsztyn i aplikanci adwokaccy.

 

Bez nich nie da się stworzyć Izby Adwokackiej. Izba to zrzeszenie jakie jest konieczne w tym zawodzie, potwierdza to adwokat olsztyn. Zasięg terytorialny rady adwokackiej określa naczelna rada adwokacka w której skład wchodzi adwokat olsztyn, sama Izba adwokacka składa się z innych pomniejszych organów a jest ich kilka: okręgowa rada adwokacka, sąd dyscyplinarny, komisja rewizyjna.

 

Sama izba pod względem członkostwa dzieli się na adwokatów wykonujących zawód i adwokatów delegatów. Celem izby jak można wynieść po jej organach jest rozpatrywanie spraw dotyczących głównie i w przeważającej większości tylko i wyłącznie kontrola adwokatów i ich pracy oraz rozstrzyganie spraw karalnych pod względem prawa ich dotyczących..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są Izby Adwokackie
Nick: