Dodany: 2013-03-26 10:07:41

 

Radca prawnyKiedy potrzebujemy pomocy prawnej możemy zwrócić się o pomoc zarówno do adwokata jak również do radcy prawnego. Te dwa zawody są sobie bliskie i większości uprawnień zawodowych się pokrywają, dlatego można zlecić prowadzenie spraw dla radcy.

 

radca prawny katowice szczególnie zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu prawa cywilnego, majątkowego, administracyjnego czy prawa pracy. Przedsiębiorca może zlecić i udzielić pełnomocnictwa, które upoważnia do prowadzenia spraw czy podpisywania umów z kontrahentami firmy przez radcę prawnego. Radca prawny Katowice może również występować przed różnymi urzędami państwowymi czy administracyjnymi w imieniu swojego klienta.

 

Aby móc wykonywać zawód, radca prawny Katowice musi ukończyć aplikację radcowską, która otwiera mu drogę zawodową, jak również umożliwia nabycie doświadczenia prawniczego. Jak wiadomo, zawody prawnicze cechują się profesjonalizmem, rzetelnością, a także przestrzeganiem etyki zawodowej, która jasno określa zasady pracy, którymi powinien kierować się każdy radca prawny Katowice..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Radca prawny
Nick: