Dodany: 2013-03-26 10:15:26

 

Ubiór radcy prawnego Dość często w programach telewizyjnych czy w sądzie spotykamy przedstawicieli zawodów prawniczych w swoich ubraniach zawodowych, które nazywane są togą. Każdy przedstawiciel, ma swoją togę, która jest charakterystyczna dla poszczególnych zawodów.

 

radca prawny katowice, aby móc występować w procesach sądowych musi stosować się do przepisów, które jasno określają wymiary, kolor, rodzaj materiału oraz kolor żabotu. Ubiór został zestandaryzowany, aby przedstawiciele w sądzie czy w urzędach wyglądali z pełną powagą i dostojnością. Radca prawny Katowice ma specjalną togę z niebieskim żabotem i niebieskimi obszyciami na zakończeniach.

 

Kolor żabotu odróżnia poszczególnych przedstawicieli zawodu i nie ma możliwości pomylenia, który z nich to radca prawny Katowice, a który to adwokat czy oskarżyciel, bowiem adwokat nosi togę z żabotem zielonym, a oskarżyciel z żabotem czerwonym. Wystarczy zapoznać się z kolorystyka togi przeznaczoną dla określonego specjalisty, aby mieć pewność, z kim mamy do czynienia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ubiór radcy prawnego
Nick: