Dodany: 2013-03-26 10:20:27

 

Historia zawodu radcy prawnegoKażdy pamięta ze szkoły podstawowej czy średniej, gdzie nauczyciele opowiadali o starożytnym Rzymie, który stal się kolebką historyczną również w dziedzinie prawa. Obecny kształt działalności radców prawnych zawdzięczamy licznym przemianom, które miały wpływ na zasady i funkcjonowanie specjalistów.

 

Przełomowe decyzje podjęte podczas zgromadzenia sprawiły, że radca prawny katowice otrzymał prowadzenie spraw przedsiębiorców i banków państwowych na wyłączność. Dodatkowe uprawnienia uatrakcyjniały zawód radcy prawnego, który spotykał się z coraz większym zainteresowaniem młodych ludzi. Kolejne nowelizacje dokładały szereg uprawnień, które miały znaczenie do wykonywania zawodu.

 

Radca prawny Katowice ma podobne uprawnienia zawodowe jak u adwokata, dlatego od lat podejmuje się rozmowy, na temat połączenia tych dwóch różnych specjalizacji. Tym bardziej, że radca prawny Katowice musi przejść podobna drogę zawodową, która obejmuje ukończenie studiów prawniczych oraz odbycie aplikacji radcowskiej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Historia zawodu radcy prawnego
Nick: