Dodany: 2013-03-26 11:28:24

 

Zakres usług radcy prawnegoZanim zwrócimy się o poradę prawną do adwokata warto zapoznać się z ofertą i zakresem usług radcy prawnego, ponieważ obie profesje zawodowe w większości oferują podobne usługi, zaś koszty za poradę, proces czy pomoc prawną mogą znacznie się różnić.

 

radca prawny katowice uprawniony jest nie tylko do udzielania porad prawnych, które ograniczają się do analizy, wyjaśnienie problemu i wskazania odwołania w przepisach prawnych, lecz radca prawny Katowice może prowadzić sprawy z zakresu praca cywilnego, rodzinnego, administracyjnego czy prawa pracy. Właściciel firmy może udzielić pełnomocnictwa dla radcy prawnego, który będzie reprezentował klienta przed urzędami administracyjnymi, gospodarczymi czy organami państwowymi.

 

Radca prawny Katowice nie ogranicza swoich usług, dlatego zapewnia profesjonalna i rzetelną pomoc zarówno klientom indywidualnym jak również przedsiębiorcom, fundacjom czy jednostkom państwowym. Jedynie sprawy karne są poza zasięgiem radcy prawnego, który nie może osobiście jej prowadzić, ale może być pełnomocnikiem w sprawie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zakres usług radcy prawnego
Nick: